Про Систему

Що ж це таке SCHOOLINFO (Електронний Щоденник / СМС Щоденник)? Це сервіс, який є аналогом шкільного щоденника Вашої дитини, його "електронною версією". Це означає, що один раз на тиждень Вам надходить інформація (в SMS повідомленні, E-mail повідомленні і на Ваш аккаунт у Системі) з оцінками Вашої дитини, пропусками занять, домашніми завданнями, розкладом занять, зауваженнями щодо поведінки, запізнень, ставленням до навчання та іншою корисною інформацією.

Дана послуга працює наступним чином:
 

  •    Для відправки інформації оператор у кінці кожного навчального тижня вность оцінки до системи SCHOOLINFO (Електронний Щоденник / СМС Щоденник). Достовірність інформіцаї гарантує навчальний заклад. Також оперативно відслідковують дані, які зявляються за попередні дні (тематичні, самостійні, контрольні роботи та ішне) .
  •    Сервіс SCHOOLINFO (Електронний Щоденник / СМС Щоденник) повідомляє Вас про успіхи Вашої дитини в школі за поточний навчальний тиждень. Дане повідомлення буде приходити у вигляді SMS-повідомлення на Ваш мобільний телефон і на адресу електронної скриньки. 
  •    Кожному клієнту присвоюється персональний логін і пароль, за допомогою якого він, і тільки він отримує доступ до Системи SCHOOLINFO (Електронний Щоденник / СМС Щоденник) через сайт www.schoolinfo.com.ua в мережі Інтернет і може переглянути інформацію про успішність своєї дитини за весь період дії сервісу SCHOOLINFO.


    Вся інформація, яка введена у базу даних, є строго конфіденційною і не розповсюджується особам не вказаним у договорі!

    Таким чином, всього за 50 грн. на рік Ви оперативно, кожного тижня, отримуєте повну інформацію про успішність Вашої  дитини!

Способи оплати:

1.  За послугу можна сплатити в будь-якому відділенні ПриватБанку БЕЗ КОМИССИИ на реквізити:

ПП Касьяненко Евген Ігорович
 р/р: 26000060499015, МФО: 337546,
"ПриватБанк" в м. Суми
 код 3148903792

Ви обов'язково повинні вказати СВІЙ ЛИЦЕВОЙ СЧЕТ. он указан в Вашем аккаунте в разделе Платежи. Если Вы не знаете логин и пароль, Вы можете нам позвонить и мы обязательно Вам поможем.
адреса отделений Приватбанка можно посмотреть здесь

 

2. За послугу можна сплатити у нас в офісі за адресою:

м. Суми, вул. Петропавлівська,73, 3 этаж, ТЦ "Атлас"

тел. 790523

СБ/НД вихідний