Фінансування

Фінансування
 
Оплата впровадження та використання системи SCHOOLINFO (Електронний Щоденник / СМС Щоденник) здійснюється батьками, зацікавленими в отриманні інформації. Вартість послуг для батьків складається з двох частин:
  • Витрати компанії. Складаються з вартості відправки sms, зберігання інформації, підтримки працездатності системи, розвитку функціоналу, консультації користувачів та ін. залежно від обраного тарифу з батьків це обійдеться від 10 гривень до 38 (в самому інтенсивному режимі роботи Системи SCHOOLINFO (Електронний Щоденник / СМС Щоденник).
  • Витрати школи. Формуються з вартості оплати праці співробітників школи, що вносять дані про учнів. Ці цирфи, безумовно, залежать від загальної кількості зацікавлених батьків, кількості затребуваною інформації (тільки оцінки або ще відвідуваність, домашні завдання тощо), а також періодичності внесення інформації (за фактом одержання оцінки, в кінці дня або в кінці тижня).
 
Залежно від регіону, в якому розташовується Ваша Освітня Установа, ми запропонуємо Вам найбільш зручний спосіб організації взаєморозрахунків між школою, батьками і нами (чи з нашими партнерами у Вашому регіоні).
 
Ви можете абсолютно БЕЗКОШТОВНО
 
подивитися як працює система SCHOOLINFO (Електронний Щоденник / СМС Щоденник) і користуватися нею протягом тестового періоду!
 
Для цього необхідно лише зв'язатись з представником системи SCHOOLINFO (Електронний Щоденник / СМС Щоденник) у Вашому регіоні