Переваги

Переваги
системи SCHOOLINFO (Електронний Щоденник / СМС Щоденник)
 
Активну участь у вихованні та навчанні дитини
 
  • У будь-який момент Ви можете обговорити з учителем проблеми дитини.
  • Ви завжди знаєте, які оцінки він отримує, і можете вплинути на подальшу успішність з предмету.
  • Ви можете вчасно відреагувати на прогули і некоректну поведінку на уроках.
 
Ваші спокій
 
  • Ви завжди знаєте, коли дитина ще не з'явився в школі.
  • Ви можете бути впевнені, що точно знаєте про всі оцінки дитини, і до кінця навчального періоду не з'являться незакриті «хвости».
  • Ви отримуєте найбільш достовірну інформацію безпосередньо з освітньої установи. Тільки Ви можете переглянути електронний щоденник своєї дитини.
 
Економія часу
 
  • Ви значно економите час на відвідування батьківських зборів - багато питань вирішуються за допомогою повідомлень що приходять Вам на мобільний телефон (sms), електронну пошту (E-Mail) або в рамках доступу до системи SCHOOLINFO (Електронний Щоденник / СМС Щоденник) через Internet.
  • Вам не потрібно чекати поки дитина знайде «загубився» щоденник, перегортати його і ставити підписи.
 
Всупереч необгрунтованої думки, що використання системи SCHOOLINFO (Електронний Щоденник / СМС Щоденник) для контролю над дітьми - це вираз недовіри до дітей і ризик зіпсувати з ними відношення, уперта статистика говорить нам зовсім інше. Як показує практика, система SCHOOLINFO (Електронний Щоденник / СМС Щоденник) не втручається в особисте життя школяра, а просто дає можливість його батькам реально оцінювати ту ситуацію, в якій живе їхня дитина і своєчасно направляти його в правильне русло. Це не тотальний контроль над життям дитини, а просто спосіб уникнення можливих проблем.
 
Крім перерахованого, використання такої системи ЕлектронниХ Щоденників / СМС Щоденників - це ще й метод вироблення у дитини таких навичок, як пунктуальність (своєчасний прихід до школи), посідючість і працьовитість (при підготовці домашніх завдань), а також працездатність (старання, щоб батьки пишалися своєю дитиною).