Учням

Учням
 
Привіт!
Раз ти вже на цій сторінці, то, ймовірно, ти вже знаєш, що таке Система SCHOOLINFO (Електронний Щоденник / СМС Щоденник), І шукаєш для себе вигоди від її використання. І вони є, ти маєш рацію. Але спочатку хотілося б тобі розповісти одну цікаву історію.
 
Одна цікава історія.
 
Хочу тебе познайомити з одним моїм знайомим. Андрій - звичайний учень 10 класу звичайної української школи. Але одна особливість у ньому є - він ось уже 10 років (з самого першого свого походу в школу) намагається знайти дієвий спосіб боротьби з двійкамі. Тобі, напевно, здається, що все дуже просто - готуйся до уроків, вчи домашні завдання і все буде ...! Однак, Андрюха був би не Андрюхо, якби зупинився на такому «легкому» варіанті. Але про все по порядку.
 
Ще на початку свого шкільного шляху, Андрій помітив, що часто його неприємності починаються після того, як мама (або тато) беруть в руки його шкільний щоденник. Взяли, прочитали і ніякої прогулянки у дворі. А то ще змушують по цілому часу диктанти писати, помилки виправляти. Ось тоді-то перший раз Андрюха і подумав, що можна зробити так, що ніхто нічого не прочитає. Взяв та й затока чорнилом зауваження, як ніби паста сама протекла. Перший раз «прокатали», другий теж. Але коли на третьому тижні чергове зауваження було «випадково» забризкане чорнилом, то вчителька, сама знайшла спосіб донести про чорнила батькам. Після цілого місяця домашнього арешту, Андрій зрозумів, що «чорнильні моря» - це не найкращий спосіб боротьби за успішність.
 
Наступним способом, винайдений Андрієм, стала заміна сторінок у щоденнику. Але й тут його чекали великі труднощі. Сторінки розібраніх щоденників вперто не хотіли ставати єдиною монолітною «спорудою», на чому Андрюха і був спійманий своєю мамою, виведений на чисту воду і ще на місяць замкнений у стінах рідної квартири.
 
Поступово Андрій прийшов до висновку, що найефективнішим способом боротьби за успішність стала поява пари «близнят-щоденників», один з яких призначався для батьків (всі сторінки щоденника рясніли позитивними оцінками і похвалами), а в інший, відповідно - для вчителів, які хотіли залишити неприємний слід в Андрюхіному щоденнику. І все складалося чудово, поки Андрюха сам не примудрився переплутати щоденники і показати татові щоденник «учительський». Не важко уявити, що було!
 
Коротше кажучи, так би й тривали дослідні розробки Андрія, якщо б одного разу в їхній школі не поставили систему SCHOOLINFO (Електронний Щоденник / СМС Щоденник). Перший час Андрюха був у шоці. Посудіть самі - електронна система повідомлення посилає на строго зазначені номери. Її «подвійним щоденником» не налякаєш.
 
Десь через два місяці після описаного події ми з Андрієм знову обговорювали цю проблему, і він нам розповів, що тепер його боротьба за успішність не просто ускладнилася, але і самим неймовірним чином припинилася.
 
«Уявляєте, - розповів нам Андрюха, - ось отримав я пару. Що я робив раніше? Правильно, шукав способи, щоб батьки про це не дізналися. І стирав, і чорнилом заливав, і сторінки виривав. А потім все одно батьки дізнавалися, і мені діставалося по повній програмі. І за двійку, і за те, що відразу не сказав. А тепер навіть думати, як заховати не треба. У будь-якому випадку, дізнаються у той же день. Зате в мене є час підготуватися до їхнього приходу з роботи. Я їм або смачну вечерю приготуй, або квартиру приберу. Їм приємно, та й за двійку вже лаяти не хочеться (за цілий день вже встигли охолонути). А найцікавіше, що коли батьки тепер дізнаються про мої оцінки, вони навіть хвилюються менше ».
 
Може і тобі варто над цим задуматися? Скількох покарань тобі вдалося б уникнути, якщо не приховувати правду від батьків (яка все одно рано чи пізно випливе назовні), а ось так, через Систему SCHOOLINFO (Електронний Щоденник / СМС Щоденник), Повідомляти їх про всі труднощі та успіхи у навчанні, досягнення у спорті та інших заходи, що проходять у школі. Як приємно, коли батьки можуть тобою пишатися!